FAQ

FAQ. Poznaj nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

ILE KOSZTUJE PROJEKT?

Prosimy o przesłanie pytania poprzez e-mail. Do wyceny projektu potrzebujemy kilku podstawowych informacji: lokalizacja, metraż, krótki opis oczekiwań, rzut lokalu lub link do strony dewelopera.


ILE TRWA PRZYGOTOWANIE PROJEKTU?

Czas przygotowania projektu jest sciśle związany z metrażem i charakterem wnętrza. Dla średniej wielkości mieszkania 50 mkw. kompleksowy projekt wnętrz jesteśmy w stanie wykonać w 8-10 tygodni.


CZY WSPÓŁPRACUJECIE Z WYKONAWCAMI?

Stale współpracujemy z wykonawcami wykończeniowymi i branżowymi, którzy przeprowadzą remont zgodny z naszym projektem. Zapewniamy również wsparcie podczas zakupów i dostaw.


CZY ODBIERACIE MIESZKANIA OD DEWELOPERA?

Posiadamy kontakty do Inspektorów Nadzoru Budowlanego i to specjalistom budowlanym powierzymy odbiór techniczny Państwa lokalu.


CZY MOŻEMY ZAMÓWIĆ PROJEKT ZMIAN LOKATORSKICH?

Tak. Jeżeli jesteście Państwo na etapie zakupu nieruchomości, a inwestycja jest trakcie budowy, wówczas będziemy mieli możliwość wykonania dokumentacji zmian lokatorskich. Opracowanie składa się z pięciu projektów branżowych opartych na nowym układzie lokalu.


GDZIE REALIZUJECIE PROJEKTY?

Przygotujemy projekt dla każdej lokalizacji w Polsce. Dla UE oferujemy usługę projektu on-line. Przy inwestycji zlokalizowanej w dużej odległości od Warszawy uwzględniamy dodatkowe koszty logistyczne.


JAK NAZYWA SIĘ MODEL LAMPY/KRZESŁA Z OSTATNIEGO PROJEKTU?

Odpowiedzi na pytania dotyczące wykorzystanego wyposażenia i materiałów w projektach, udzielamy wyłącznie naszym klientom.