PROCES PROJEKTOWY

01

KONCEPCJA

Na podstawie materiałów wyjściowych i wykonanej inwentaryzacji projektujemy układy funkcjonalne wnętrza i koncepcję przestrzenną. Wypracowujemy indywidualne rozwiązania i pomysł na wnętrze. Dobieramy kolorystykę, materiały i wyposażenie. Koncepcję prezentujemy w formie fotorealistycznych wizualizacji i roboczych rysunków wraz ze wskazaniem określonych produktów.

02

PROJEKT WYKONAWCZY

Projekt wykonawczy to dokumentacja techniczna w formie książki, na podstawie której możliwa jest kompleksowa realizacja budowlano-wykończeniowa. Opracowanie zawiera rysunki nowych ścian, wszystkich instalacji, projekty mebli na zamówienie oraz projekty dla ekip wykończeniowych jak np. montaże czy układy okładzin ściennych i podłogowych. W ramach współpracy z uprawnionymi biurami inżynierskimi jesteśmy w stanie zapewnić projekty branżowe takie jak elektryka, konstrukcja czy Ppoż.

03

ZAMÓWIENIA I WYKONAWCY

Kosztorys inwestycji. Zestawienia i przygotowanie zamówień materiałów wykończeniowych w postaci listy ze specyfikacją. Lista zawiera nazwy i symbole producenta, ilości, ceny katalogowe oraz miejsce zakupu. Rekomendujemy punkty handlowe i polecamy sprawdzonych wykonawców z każdej branży.

04

NADZÓR AUTORSKI

Regularny nadzór architekta podczas prac wykonawczych. Dopilnujemy aby realizacja została przeprowadzona dokładnie według projektu. Jesteśmy także w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z budową. Oferujemy pomoc i szukamy właściwych rozwiązań w utrudnionych i nieprzewidzianych sytuacjach.